גיבוי און ליין לעסקים – פתרונות מתקדמים לגיבוי מרוחק

רוב החברות והעסקים , לא גילו עדיין את הנוחות של גיבוי און ליין וגיבויים מקוונים, ועבורם הכנו רשימת עם כמה מהיתרונות החשובים ביותר של גיבוי מקוון.

איי.פי מחשבים - גיבוי און ליין לעסקים

עם גיבוי מקוון תמיד יש לך גיבוי, לא משנה מה יקרה. בכל יום הגיבוי  נוצר באופן אוטומטי ומיד מאוחסנים בבטחה מחוץ לבית שלך ו / או העסק. גם לאחר שריפה או פריצה, אתה יכול בקלות לקבל את הנתונים חזרה בלחיצת כפתור

 1. עם גיבוי און ליין מקוון תמיד יש לך גיבוי, לא משנה מה יקרה. בכל יום הגיבוי נוצר באופן אוטומטי ומיד מאוחסנים בבטחה מחוץ לבית שלך ו /או העסק. גם לאחר שריפה או פריצה, אתה יכול בקלות לקבל את הנתונים חזרה בלחיצת כפתור.

 2. גיבוי און ליין מקוון פועל בשקט ברקע אז אתם לא צריך לדאוג בקשר לזה , לאחר כל גיבוי תקבלו דו”ח מקיף על עבודת הגיבוי אם בוצע הצלחה או לא – לצורך מעקב שוטף.

 3. באמצעות גיבוי און ליין מקוון – און ליין אתם מייצרים חיסכון ניכר בעלויות שכן אין לך את העלות של סרטי קלטת, קלטות, טייפ גיבוי שמתקלקל ועלותו מאוד גבוהה, תוכנות גיבוי ועלות טכנאי, מה שיכול להביא לחיסכון ממוצע של 60% לפחות.

 4. גיבוי און ליין תמיד מוכן לשיחזור. ניתן לשחזר את הנתונים בכל זמן נתון בכל מקום ובכל עת.

 5. הנתונים מוצפנים באופן אוטומטי לפני שהם נשלחים דרך חיבור האינטרנט. הנתונים נשארים מאוחסנים ומוצפנים. ורק לכם מפתח ההצפנה באמצעותו ניתן לשחזר את הנתונים שלכם.

 6. ביצוע גיבויים מקוונים שלך נותן לכם שקט נפשי. אתה כבר לא צריך לדאוג לגבות את הנתונים שלך ואת רמת התקינות של מדיית הגיבוי שלכם. ספק הגיבוי המקוון שלכם ידאג לכך.

לפרטים והזמנת השרות – צרו קשר בטלפון : 077-4000179