אופיס 365 לעסקים – התקנה , הטמעה , קינפוג – שרות מהיר ומקצועי

Microsoft Office 365 היא חבילה של שירותי ענן שמסופקת באמצעות מיקרוסופט על שרתים מאובטחים שלה שפזורים ברחבי העולם ליצירת שרידות של ומהירות עבודה של הלקוחות , כמו כן מיקרוסופט מתחייבים על זמינות השירותים בשיעור של 99.9% מהזמן.

 ב-Office 365 ישנן חבילות המיועדות לעסקים קטנים של עד 25 עובדים וחבילות לארגונים בינוניים וגדולים בתמחורים שונים עפ”י כמות המשתמשים ואפשריות השונות שרוכשים בחבילה

חבילת השירותים של Office 365 מקבצת בתוכה את שירותי הענן של מיקרוסופט: Exchange Online,‏ SharePoint Online,‏ Lync Online,‏ Office Professional Plus ו-Office Web Apps. ‏Office 365 נותן גישה מכל מקום לדואר אלקטרוני, מסמכים, אנשי קשר ולוחות שנה.

Exchange Online – תיבת דואר אלקטרוני בגודל של 50 ג’יגה , לוח שנה ואנשי קשר. הדואר האלקטרוני מוגן על ידי מסנני אנטי-וירוס ודואר זבל וכוללים תמיכה טלפונית.

SharePoint Online – שומר על סנכרון בין הצוותים ומספק מקום מרכזי לשיתוף מסמכים ומידע עם עמיתים ולקוחות. מיועד לעבודה עם יישומי Office המוכרים, מאפשר לשמור מסמכים ישירות ב-SharePoint ולעבוד על הצעות ועל פרויקטים בזמן אמת, תוך אספקת גישה למסמכים ולמידע מכל מקום.

 שרותי מיחשוב לעסקים - איי.פי מחשבים - מייל עסקי, מסמכים, יומן ואנשי קשר. מותאם במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים

שרותי מיחשוב לעסקים – איי.פי מחשבים – מייל עסקי, מסמכים, יומן ואנשי קשר. מותאם במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים

Lync Online – הוא שירות תקשורת מאוחדת בענן, אשר מחבר בין אנשים בשלל דרכים חדשות ומכל מקום, באמצעות שימוש בנוכחות, העברת הודעות מיידיות, שיחות שמע/וידאו ופגישות מקוונות הכוללות ועידות שמע, וידאו ואינטרנט.

Office Web Apps הם מוצרים מקוונים נוחים לשימוש, אשר נלווים ל-Microsoft Word,‏‏ Microsoft Excel,‏ Microsoft PowerPoint ו-Microsoft .OneNote ומספקים דרך קלה ונוחה לגישה, הצגה ועריכה של מסמכים ישירות מתוך דפדפן האינטרנט

לפרטים והזמנת השרות – צרו קשר בטלפון : 077-4000179