תיקון מחשבים ניידים | תיקון טאבלט | טכנאי מחשבים

תיקון מחשבים ניידים , טכנאי מחשבים ניידים , תיקון טאבלט, תיקון מחשבים ניידים , סוללה למחשב נייד , מטען למחשב נייד , החלפת מסך למחשב נייד , החלפת מקלדת למחשב נייד , החלפת מאוורר למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד

תיקון מסך במחשב נייד

המסך של המחשב הנייד הוא אחד החלקים הרגישים ביותר בגוף המחשב ולכן כאשר פונים למעבדת מחשבים ניידים, חשוב לבחור במעבדה המתמחהבתיקון של מחשבים של היצרן הספציפי של המחשב שלנו (דל, לנובו, טושיבה, אסוס , HP)

תיקון מסך במחשב נייד

אם התאורה על גבי המסך היא עמומה במיוחד או שהוא נכבה ונדלק באופן בלתי צפוי, ייתכן כי מקור התקלה אינו במסך, אלא בחיבור ללוח האם(לדוגמה, בכבל שמחבר בינו לבין המסך). במקרים כאלו אפשר להחזיר את המחשב לפעולה תוך דקות ספורות לאחר שמגיעים אל לוח האם ולא מדוברבתיקון יקר.

כיצד מתבצעת החלפת המסך בפועל

אם שום דבר אחר לא עזר וכל הסימנים מראים שהתקלה היא במסך עצמו, אין בררה וצריך לבצע תיקון מסך במחשב נייד אלא להחליף אותו. על מנתלעשות זאת, יש בדרך כלל צורך לנתק את ספק הכוח בתוך המחשב הנייד, להסיר את הסוללה ואת המסגרת מסביב למסך (הדבר בדרך כלל נעשהבאמצעות פצירה שטוחה או אפילו סכין יפנית). לעיתים המסגרת מוצמדת למקומה באמצעות ברגים נסתרים מאחורי גומיות ולעיתים באמצעות דבק דוצדדי. לסיום, מנתקים את החיבורים של המסך הישן ומוציאים אותו ממקומו.

במידה והמסך החדש אכן תואם ב- 100% למסך המקורי, התקנתו לא אמורה להיות עניין מורכב מדי ובדרך כלל היא מסתכמת בחיבור של הכבלים אלהמסך החדש, בדיקתו, ולאחר מכן קיבועו בתוך המסגרת.

בתיקון מסך במחשב נייד  – יש משמעות לגודל המסך , שכן כל גודל מסך יש לו מחיר שונה

מסך למחשב נייד 17.3

מסך למחשב נייד 15.6

מסך למחשב נייד 15.4

מסך למחשב נייד 14.1

מסך למחשב נייד 13.3

מסך למחשב נייד 12.1

מסך למחשב נייד 11.6

מסך למחשב נייד 10.1

תיקון מסך במחשב נייד   רק במעבדה

בשל המורכבות והעדינות הנדרשת לשם תיקון מסך במחשב נייד, רצוי לבצע אותה במעבדה מקצועית ומנוסה ולא לסמוך על חבר או מישהו אחר”שמבין במחשבים” על מנת שיחליף אותו בעבורינו. החלקים השונים בתוך המחשב הנייד הם קטנים ורגישים יותר, ובמיוחד המסך אשר מועד לשבריםועולה לבדו כמה מאות שקלים (תלוי עד כמה הוא נפוץ והאם מדובר בגודל סטנדרטי.

החלפת מסך במעבדה אורכת לרוב חצי שעה עד שעה בלבד והיא גם מעניקה אחריות על התיקון עצמו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמחשב שלכםיחזור למצב תקין במהירות האפשרית.

 החלפת מסך למחשב נייד IBM

החלפת מסך למחשב נייד Lenovo

החלפת מסך למחשב נייד DELL

החלפת מסך למחשב נייד HP

החלפת מסך למחשב נייד COMPAQ

החלפת מסך למחשב נייד TOSHIBA

החלפת מסך למחשב נייד ACER

החלפת מסך למחשב נייד SONY

החלפת מסך למחשב נייד LG

החלפת מסך למחשב נייד Gateway

החלפת מסך למחשב נייד Fujitsu

החלפת מסך למחשב נייד Apple

החלפת מסך למחשב נייד ASUS

החלפת מסך למחשב נייד SAMSUNG