מהו אופיס 365 ? לפרטים נוספים ותאום פגישה ללא כל התחייבות צרו קשר בטלפון : 077-4000179

מצ”ב סרטון קטן המסביר את פישוט התהליך של שרות האופיס 365 , שבא לידי בתפוקה גבוהה ,שרידות , ואבטחה גבוהה

אבטחה ומהימנות באופיס 365

Exchange Online מסייע בהגנה על המידע שלך באמצעות יכולות מתקדמות. סינון נגד תוכנות זדוניות והודעות זבל (anti-spam) מגן על תיבות דואר. יכולות מניעת אובדן נתונים מונעות ממשתמשים לשלוח בטעות מידע רגיש לאנשים שאינם מורשים לראותו. שרתים ברחבי העולם המספקים יתירות, יכולות מתקדמות לשחזור מאסון וצוות של מומחי אבטחה המנטרים את Exchange Online מסביב לשעון – כל אלה מאבטחים את המידע שלך. ולבסוף, עם הסכם רמת שירות עם גיבוי פיננסי המספק התחייבות לזמן פעילות תקינה של 99.9%, אתה יכול להיות בטוח שהדואר האלקטרוני שלך יעבוד תמיד כהלכה.
מהו אופיס 365 ? תקריב של הודעת דואר אלקטרוני עם עצת מדיניות שמטרתה לסייע במניעת שליחה של מידע רגיש.

מהו אופיס 365 ? אבטחה ומהימנות באופיס 365

הישאר בשליטה באופיס 365

קבל שליטה על סביבת העבודה שלך תוך שאתה נהנה מהיתרון של אירוח הדואר האלקטרוני שלך בשרתים של Microsoft. נהל את הארגון ביעילות בעזרת מרכז הניהול של Exchange, ממשק מבוסס אינטרנט ופשוט לשימוש. הפעל גילוי אלקטרוני מקומי בנתוני Exchange‏, SharePoint ו- Skype for Business מתוך ממשק יחיד דרך מרכז הגילוי האלקטרוני. באמצעות פריטי מדיניות של מכשירים ניידים, תוכל ליצור רשימות של מכשירים ניידים מאושרים, לאכוף נעילת PIN ולהסיר נתונים סודיים של החברה ממכשירי טלפון שהלכו לאיבוד. בנוסף, תמיכת IT טלפונית זמינה עבורך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
מהו אופיס 365 ? תקריב של הדף 'הצג תוצאות בתצוגה מקדימה' של חיפוש ב- Exchange Online.

מהו אופיס 365 ? הישאר בשליטה באופיס 365 , אופיס 365 לעסקים

 
 

אופיס 365 פשוט לתחזוקה ולשימוש

כעת קל מתמיד לספק למשתמשים שלך את הדואר האלקטרוני העסקי הדרוש להם כדי להיות יעילים בעבודתם. ביצוע תיקונים אוטומטי חוסך את הזמן והמאמץ הנדרשים לתחזוקה ולטיפול במערכת. תן למשתמשים שלך ארכיון מקומי כדי שהם יוכלו לשמור את כל המידע החשוב שלהם במקום אחד. ספק להם גישה מכל מקום לדואר אלקטרוני, ללוחות שנה ולאנשי קשר בכל הדפדפנים הפופולריים ובין מכשירים. השילוב עם Outlook יעניק להם חוויה עשירה ומוכרת של שימוש בדואר אלקטרוני עם אפשרות לגישה במצב לא מקוון.
מהו אופיס 365 ? תקריב על תיבת דואר של משתמש ב- Outlook Web App.

מהו אופיס 365 ? אופיס 365 פשוט לתחזוקה ולשימוש