כמה שרת בענן עם דיסק פלאש יכול להגביר את הביצועים?

כמה שרת בענן עם דיסק פלאש יכול להגביר את הביצועים?

אחסון פלאש בענן הוא עדיין הצעה יקרה עבור מרבית העסקים. מי שרואה פלאש כאופציה תוהה אם יתרונות הביצועים של פלאש שווים את העלות הנוספת. התשובה, כמו ברוב הדברים היא: זה תלוי.  

אחסון פלאש

היעילות של תשתיות ושרתי ענן שפורצות את המגבלות הפיזיות של כונני דיסק קשיח מדור קודם. ארגונים רבים משיגים שיפור רב על ידי העברת כמות גדולה של יישומים קריטיים לשרתי ענן פרטיים. וכשמדובר באופן ספציפי על מהירות פעולות הקלט / הפלט, אנשי IT צריכים לשקול לשדרג את פתרונות האחסון שלהם. פתרונות אחסון של דיסקים מבוססים פלאש SSD מהווים פתרון מדהים מכיוון שהם עוזרים לארגונים לייעל את המהירות ולשפר את רמת היעילות. הפלאש מספק מספר יתרונות לעומת פתרונות אחסון ישנים מבוססים דיסק מכני שלא יעילים או מזדקנים, במערכי האחסון ומפחיתים משמעותית את תקורת ה- IT. אפשרות אחסון של נתונים על דיסקים מסוג פלאש תספק את הגמישות להתקין תכונות חדשות, מערכות מחשבים ושרתים וירטואליים, ויתרה מכך, תאפשר למשתמשים להתמודד עם עומסי עבודה מרובים בעבודה עם מקור אחסון יחיד.  

אחסון ענן היברידי

עבודה על שרתי ענן עם מערך אחסון דיסקים מסוג פלאש SSD עשוי להיראות כאופציה אידיאלית לאחסון נתונים, אך חשוב להבין כי אנשי ה IT לא יעברו לחלוטין לפלאש מסיבה פשוטה שכל נתונים שונים. ישנן מערכות שונות של נתונים השוכנות במרכז הנתונים, חלקן משמשות ופעילות, ואילו אחרות “מתקררות” מכיוון שהיא נותרה ללא שימוש, וארגונים עדיין משלמים כדי לשמור על נתונים קרים בסביבה. כאן מתברר כי שירותי ענן יעילים ביותר. למרות שענן מציע יתרונות עלות וגמישות מרובים לארגונים, קיימת בעיה מתמשכת בטכנולוגיה שהיא שיהוי במידה ואין רוחב פס מספק בצד הלקוח בחיבור לשרת ענן. בהתחשב בכך שענן מציע יתרונות רבים למשתמשי הקצה סוגיה מסוימת זו האטה את מעבר הנתונים. עבור ארגונים רבים, פירושו השפעה על הכנסות כמו המגזר הפיננסי אינו יכול להרשות לעצמו אפילו מיליוני שניות של איטיות ברשת מכיוון שהוא יכול להוביל להפסד של מיליוני דולרים. תיקון בעיה זו והעברת הכל מהאחסון המקומי ייקח זמן. אבל כשמדובר בנתונים קרים או כמו שאומרים נתונים פושרים, פיתרון אחסון בענן הוא הדבר הטוב ביותר שעסק יכול לעשות. באיי.פי מחשבים כל השרתי ענן מבוססים כבר על דיסקים SSD מהירים במערכי אחסון מהמתקדמים ביותר שיש. להצעה משתלמת צרו קשר: 077-4000179
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn