מחשוב תעשייתי – תיקון ,מכירה ותכנון

מחשוב תעשייתי

מחשוב תעשייתי  הוא כינוי לאמצעי מחשוב שמעוצבים באופן שבו יהיה אפשר לעבוד איתם גם בתנאים שאינם תנאים משרדיים רגילים –  לדוגמה,בשטח, בתוך מפעלים, מחסנים ועוד. מקומות אלו מאופיינים בדרך כלל בלחות וטמפרטורה גבוהה, כמו גם אבק ולכלוך רב.

 לפיכך, המחשוב התעשייתי צריך להיות בעלי אחוזי שרידות גבוהים יותר מאשר המחשבים המוכרים לנו מן הבית או אפילו מאלו בהם אנחנו משתמשיםבמהלך נסיעות. הדרישות העיקריות ממחשוב תעשייתי הן צריכת אנרגיה נמוכה, קירור שקט והגנה מפני נזקים פיזיים :

צריכת אנרגיה וקירורבמגזר התעשייתי מקובל להשתמש במונח Fanless  על מנת לתאר חלקי מחשוב ללא מאווררים העושים שימוש בצלעותקירור. ציוד זה הינו קומפקטי יותר, צורך פחות אנרגיה, בדרך כלל מרעיש פחות (היום גוברת המודעות לנזק שהרעש התעשייתי גורם) ומסוגל לעבודבטמפרטורות גבוהות במיוחד של עד 50 מעלות צלזיוס. כיום כבר מפותח הדור הבא שמסוגל לשרוד בתנאי טמפרטורה הנעים בין מינוס 20 מעלות ל – 60 מעלות.

הגנה מפני נזקים פיזיים – מרבית המחשוב התעשייתי הנייד הינו ציוד תעשייתי מוקשח, בו החלקים הרגישים כגון המסך, המקלדת ואפילו מתגיהתקשורת מוגנים במעטפת חיצונית העשויה מגומי, מסיליקון או שילוב של השניים.

גם לאמצעי אבטחה כגון מצלמות DVR המחוברות לאינטרנט ומשדרות את התמונה לרחוק יש לרוב שרידות גבוהה באמצעות שני מאפיינים עיקרייםשלהם : מיקום וצורה. המיקום של המצלמות הוא בדרך כלל במקום נחבא מן העין או גבוה במיוחד, כך שלפורצים ולגנבים קשה לפגוע בהן. מעברלזאת, חלק גדול ממצלמות האבטחה התעשייתיות הן בצורת כיפה, כך שהן עמידות יחסית בפני תנאי מזג אוויר קיצונים כמו גשמים חזקים או רוחותעזות.

מחשוב תעשייתי לפי דרישה

בשל הדרישות המיוחדות מהמחשוב התעשייתי והצורך להתאים אותו לכל מגזר בנפרד, לעיתים לא ניתן להסתפק בדגמים המקוריים שמגיעים מן היצרנים,ויש צורך לבצע התאמה אישית של הציוד לפי דרישות הלקוח. החוכמה היא כמובן לבחור בחברה אמינה ומקצועית המתמחה בנושא ויודעת לספק אתכל הפתרונות במקום אחד על מנת לחסוך בזמן ולקבל מערך תמיכה כולל כשצריך אותו.

מחשב Backplane – מערכות מרובות סלוטים מסורתיות ISA – שימוש בתצורת לוח אם פאסיווי עם כרטיסי מחשב

לפרטים נוספים 077-4000179

פתרונות עבור מחשוב תעשייתי

תיקון מחשב תעשייתי , תיקון מיחשוב רפואי , מכירת מחשב תעשייתי