פתרונות מחשוב לעסקים

אם אתה בעל עסק, רוב הסיכוים ששמעת על פתרונות מחשוב לעסקים, דבר שמקל על חיי רבים מן בעלי העסקים, שירותי מחשוב לעסקים מאפשרים לבעלי העסקים לעזוב את התמיכה הטכנית עבור הלקוחות עליה הם צריכים לעבוד לא מעט ולהתעסק בעניינים הרלוונטים לעסק. השירות אותו אנו מציעים, מאפשר לעסקים וארגונים לקבל ראש שקט בכל הנוגע למגוון פתרונות מחשוב ומערכות התקשורת. הטכנאים ונציגי התמיכה שלנו עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום ומציעים לא מעט שירותים.

כולל. אנו עובדים עם לקוחותינו במגוון אפשרויות שירותי מחשוב – החל בשירות לפי קריאה ועד ניהול תשתיות המחשוב והתקשורת בארגון במיקור חוץ מלא, כאשר אנו מנהלים את מערכות התקשורת והמחשוב ואחראיים לתקינותם בכל עת. בנוסף, אנו מבצעים פרויקטים מיוחדים של הקמת או תחזוקת רשתות תקשורת מחשבים ומערכים טכנולוגיים נוספים.

אך במקביל לעסקים ולארגונים שלקחו את התקדמות הטכנולוגיה צעד קדימה והכניסו את פתרונות המחשוב לעסקים אל תוך העסק שלהם, ישנם לא מעט שהחליטו לא לקחת סיכון ולא להיחשף לפתרונות הללו. אז מה בעצם גורם להרבה עסקים לחשוש מהמעבר לפתרונות מחשוב לעסקים?

רוב הסיבות שמעכבות ועוצרות את בעלי העסקים מלעבור לשירותי פתרונות המחשוב הן בעיקר בעיות אבטחה, פרטיות ושרידות המערכת. אחסון המידע הוא אחד הדברים החשובים ביותר להבטחת שרידותו והמשכיותו של העסק. ולכן, כאשר נופל שרת המחזיק מרבית מן המידע בארגון מסוים, מנהלי הפיתוח של העסק, יעצרו את הכל על מנת לפתור את תקלת המחשוב באופן המהיר ביותר מכיוון שכמו שהנכם יודעים, זמן שווה כסף.

ידוע כי רוב האירועים שגורמים לנפילה של חוות שרתים הם תוצאה של בעיות בתכנון ותפעול התשתית של כל מערכת החווה. הבעיה יכולה להיגרם באמצעות מיזוג האוויר, מערכת החשמל ותשתיות התקשורת שקריטיים להמשך תפקוד כל החווה. אם אחת מן המערכות הפיזיות מיושנת או לא יעילה מספיק יש סיכון רב יותר לרציפות העסקית. פחד נוסף הוא החשש מלהתמודד עם אופן השימוש ותפעול הענן, חוסר ידע למנף את יכולות האחסון בענן והדעה שמחשוב ענן מיועד עבור ארגונים גדולים בלבד.

ועדיין, למרות החששות הללו מספר לא קטן של עסקים קטנים החליט לעבור לענן. ולמה? אנו משערים שהסיבה האחידה לרוב העסקים לכך שעברו טמונה ביתרונות הגדולים הטמונים במעבר לפתרונות מחשוב לעסקים כמו שיפור המערכות, הוספת אפשרויות נרחבות יותר, התשלום החודשי – דבר המאפשר לעסקים לאזן את ההוצאות וההכנסות.

אנשים חוששים מטכנולוגיה שהם לא מכירים, זו עובדה. בקרב קהילת העסקים הקטנים יש בלבול לגבי מהות מחשוב ענן ומהן יכולותיו. יחד עם זאת, לאותן קושיות וחששות של העסקים יש תשובות ברורות למה בחירה בפתרונות מחשוב לעסקים היא הבחירה נכונה לכל עסק, ובעיקר לעסק קטן:

אבטחת המידע – כמות המידע שמאחסן עסק אחד בשנה היא גדולה ורגישה ולרוב העסקים קיימים לא מעט זמן. אנו בטוחים כי לא תרצו שהמידע של החברה תזלוג ותגיע לידיים לא רצויות. בכל יום כמעט אנו נתקלים בחדשות אודות פריצות למאגרי מידע ולתיבות דואר של חברות גדולות ומכאן החשש המוצדק.

חוסר ידע ומודעות – חוסר הידע שיש לבעלי העסקים והחברות הוא אחד המניעים העיקרים שבעקבותם הם פוחדים לעבור לפתרונות מחשוב לעסקים. למרות כל היתרונות הברורים שיש למחשוב, עדיין פוחדים מהשתלטות או מעשה כזה או אחר מחברת פתרונות המחשוב מפאת חוסר הידע שלהם.

למרות החשש המלווה את העסקים הקטנים לעבור לענן מהסיבות שמנינו בתחילת המאמר, הארגונים מבינים ומודעים ליתרונות הרבים של הענן, הגוברים על החששות שמנינו, ומעתיקים את שרתי החברה למחשוב ענן.

עסקים החוששים מענן ולא מעוניינים ללמוד על טכנולוגית הענן ואת ישומיו, מפספסים את המעבר לענן ואת יתרונות הטכנולוגיים והכלכליים הטמונים במעבר כזה ונותרים חשופים לפגיעה במידע של העסק ובהפסד כסף רב לחברה.

לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ושרות מקצועי ! צור קשר 077-4000179

 

לפרטים נוספים ניתן להתקשר בטלפון 077-4000179 או למלא את הטופס מטה
שם מלא
טלפון
שאלה