פתרונות מחשוב – הקמה וניהול של מחשוב מתקדם לעסק.

לכל עסק יש צרכי מחשוב ספציפיים, שדורשים שיפורים מותאמים אישית כדי לספק פונקציונאליות מיוחדת וערך מוסף

למרות שלרוב הלקוחות נדרשים שרותי מחשוב הכוללים שרותי מחשוב בסיסיים שהעסק שלהם צורך בשגרה, אך לחלקם הם לא תמיד מספקים פתרון מלא. ישנם עסקים אחרים אשר דורשים פתרונות מחשוב מיוחדים , שהפתרון הטוב ביותר הוא לפתח עבורם פתרון מחשוב מותאם אישית שממלאת בצורה מדויקת את דרישתו של הלקוח.

באיי.פי מחשבים, אנו מבטיחים לבדוק ביסודיות את תצורת המחשוב בעסק הכוללים את נושא המחשבים , שרתים , תשתיות תקשורת , אבטחה וגיבויים , וכמו כן להבין את צרכי העסק הספציפי של הלקוח, ולספק להם פתרון שיפתור את הצרכים העסקיים שלהם ויעזור לעסק שלהם לגדול.

פתרונות מחשוב - הקמה וניהול של מחשוב מתקדם לעסק.

ללקוחות איי.פי מחשבים אנו מבטיחים כי השימוש בטכנולוגיות המחשוב המתקדמות כגון שרותי מחשוב ענן , גיבויים און ליין , שימוש בפיירוול לאבטחה , פתרונות VPN , פתרונות מייל בענן כגון אופיס 365 וכ”ו , מניעה את ההצלחה העסקית שלהם. אנו מבינים את העסק שלהם. אנו מבינים בטכנולוגיה. ושילוב הידע שלנו מאפשר לנו להתאים אישית פתרונות IT המתפקדים כחלק מהאסטרטגיה העסקית לטווח הארוך של לקוחותינו.

אם קיימת מערכת מחשוב עצמאית, או התאמה אישית של פתרון מחשובי למערכת הקיימת, אנו יכולים לספק פתרון מותאם לדרישות הספציפיות של הלקוח / עסק.

רוב חברות המחשוב היום מסתמכים במידה רבה על טכנולוגיה כדי לשמור על פעילות העסק.

ללקוחות שלנו אנו מבטיחים כי השימוש בטכנולוגיות המחשוב המתקדמות כגון שרותי מחשוב ענן , גיבויים און ליין , שימוש בפיירוול לאבטחה , פתרונות VPN , פתרונות מייל בענן כגון אופיס 365 וכ”ו  , מניעה את ההצלחה העסקית שלהם. אנו מבינים את העסק שלהם. אנו מבינים בטכנולוגיה.  ושילוב הידע שלנו מאפשר לנו להתאים אישית פתרונות IT המתפקדים כחלק מהאסטרטגיה העסקית לטווח הארוך של לקוחותינו.

 

איי.פי מחשבים כאינטגרטור מספקים יכולות של מיקור חוץ IT מלא , השירות מרחיב את יכולות IT של לקוחותינו במידת צורך עם שירותים מבוססי IN HOUSE מקיף.  ומשחרר את לקוחותינו להתמקד בעסקים שלהם וללא התעסקות עם בעיות טכניות או בהתעסקות בגיוס עובדים לתפקיד . העובד ימצא בבית העסק ויעבוד עפ”י תוכניות תחזוקת רשת ותמיכה אקטיבית לעובדים בארגון בכל בעיה טכנית.

בקיצור, אנחנו עושים את עבודת השרותי המחשוב IT עבור לקוחותינו.

 

מוכן לראות איך אנחנו יכולים לעשות את העבודה בשבילך ? תנו מבט מקרוב על הקו המלא שלנו של שירותי מחשוב IT שלנו, משלב התשתיות ברשת ועד לעיצוב אתרים ותמיכה.

עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לשקול את זה שרותי ייעוץ ומיקור חוץ לתפעול ה- IT כדי למנף את הידע וטכנולוגיה, מיומנות ויכולות מתקדמות.

תיקון מחשבים, תמיכת IT, ניהול השרת, ניהול רשת, ספק שירות

איי.פי מחשבים –  מערכת השרות לעסקים שלנו בכל נושא המחשוב הוא שירות יעיל, אמין הכולל תמיכה טכנית בגוש דן . אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות מותאמים אישית , תוך חשיבה על הצרכים האישיים ועסקיים שלכם.

הטכנאים שלנו מוכנים להגיע  עם הכלים, חלקי חילוף, ומוצרי מחשוב שונים על מנת לפתור את הבעיה בהצלחה באתר / בבית העסק שלך.

לקבלת מידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות, צלצלו : 077-4000179

 

לפרטים נוספים ניתן להתקשר בטלפון 077-4000179 או למלא את הטופס מטה
שם מלא
טלפון
שאלה