גיבוי און ליין לעסקים – פתרונות מתקדמים לגיבוי מרוחק

גיבוי און ליין לעסקים – פתרונות מתקדמים לגיבוי מרוחק

רוב החברות והעסקים , לא גילו עדיין את הנוחות של גיבוי און ליין וגיבויים מקוונים, ועבורם הכנו רשימת עם כמה מהיתרונות החשובים ביותר של גיבוי מקוון. הנתונים חזרה בלחיצת כפתור

 1. עם גיבוי און ליין מקוון תמיד יש לך גיבוי, לא משנה מה יקרה. בכל יום הגיבוי נוצר באופן אוטומטי ומיד מאוחסנים בבטחה מחוץ לבית שלך ו /או העסק. גם לאחר שריפה או פריצה, אתה יכול בקלות לקבל את הנתונים חזרה בלחיצת כפתור.

 2. גיבוי און ליין מקוון פועל בשקט ברקע אז אתם לא צריך לדאוג בקשר לזה , לאחר כל גיבוי תקבלו דו”ח מקיף על עבודת הגיבוי אם בוצע הצלחה או לא – לצורך מעקב שוטף.

 3. באמצעות גיבוי און ליין מקוון – און ליין אתם מייצרים חיסכון ניכר בעלויות שכן אין לך את העלות של סרטי קלטת, קלטות, טייפ גיבוי שמתקלקל ועלותו מאוד גבוהה, תוכנות גיבוי ועלות טכנאי, מה שיכול להביא לחיסכון ממוצע של 60% לפחות.

 4. גיבוי און ליין תמיד מוכן לשיחזור. ניתן לשחזר את הנתונים בכל זמן נתון בכל מקום ובכל עת.

 5. הנתונים מוצפנים באופן אוטומטי לפני שהם נשלחים דרך חיבור האינטרנט. הנתונים נשארים מאוחסנים ומוצפנים. ורק לכם מפתח ההצפנה באמצעותו ניתן לשחזר את הנתונים שלכם.

 6. ביצוע גיבויים מקוונים שלך נותן לכם שקט נפשי. אתה כבר לא צריך לדאוג לגבות את הנתונים שלך ואת רמת התקינות של מדיית הגיבוי שלכם. ספק הגיבוי המקוון שלכם ידאג לכך.

לפרטים והזמנת השרות – צרו קשר בטלפון : 077-4000179

 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צרו קשר

איי.פי מחשבים

מיחזור פסולת אלקטרונית

מיחזור פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית יש לכם ציוד ישן מיחשוב ישן וציודי IT כגון שרתים,מחשבים, רכזות, וכ”ו בעסק שרוצים למחזר ולתרום לאיכות הסביבה ? במקום לזרוק אותו אנו

קרא עוד »
מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

המלצות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים כחלק ממערך השרות שלנו ללקוחותינו העסקים וגם הפרטים, אנו מעמידים מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מהגדולות בארץ, מלאי גדול של חלקי

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן