מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

החלפת מסך למחשב נייד

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

כחלק ממערך השרות שלנו ללקותינו העסקים וגם הפרטים, אנו מעמידים מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מהגדולות בארץ, מלאי גדול של חלקי חילוף זמין לפתרון כל תקלה במחשב נייד, כאשר אנו מציעים איסוף המחשבים חינם מבית הלקוח מערים ברחבי הארץ.

החלפת מקלדת למחשב נייד

מלאי ענק של מקלדות להחלפה מכל סוגי המחשבים הניידים, החלפת מקלדת למחשב נייד במחשבים הניידים החדשים בשוק זאת לא פעולה פשוטה, מכיוון שרוב המקלדות מגיעות ללא Frame ויושבות תחת הפלסטיקה של המחשב הנייד, מה שמצריך עבודת פירוק רבה של המחשב, עקירת המקלדת הישנה והתקנת החדשה.

החלפת מסך למחשב נייד

ככל שהמחשבים הניידים הולכים ונהיים דקים יותר, כך מורכבות החלפת המסך גדולה יותר, נכון להיום יש אלפי סוגים של מסכים להחלפה למגוון האדיר של ניידים שיוצא כל שנה לשוק, החלפת מסך למחשב נייד יכולה להיות פשוטה בהנחה שמדובר במסך סטנדרטי ויכול לקחת כחצי שעה עבודה, או מסכים מורכבים יותר שעבודה עליהם עדינה מאוד ויכולה לקחת זמן וכיול במידה ומדובר במסכי מגע לדוגמא.

החלפת מאוורר למחשב נייד

החלפת מאוורר למחשב נייד זה משהו שבוא הזמן יצריך ניקוי יסודי או החלפת מערכת הקירור של המחשב הנייד, במעבדה לתיקון מחשבים ניידים, יפורק המחשב ותיבדק מערכת הקירור ואפקטיביות העבודה שלה, לעיתים יש צורך רק בניקוי והחלפת משחה טרמית, לעיתים המאורר עצמו כבר תקול כאשר המיסב הכדורי שלו נהרס והמאורר לא מסתובב במהירות הנדרשת וגורם לחימום המחשב, או במקרים נדירים יותר החלפת מאוורר למחשב נייד ידרש להחלפת גם גוף הקירור עצמו שלרוב עשוי מנחושת וממולא בגז שתורם לקירור הצ’יפים החשובים על הלוח אם.

תיקון טאבלט

טאבלטים לרוב בכמעט רוב המקים שלהם זה מסך או דיגיטייזר שבורים, אנו מחזיקים במלאי את רוב המסכים להחלפה בתיקון טאבלט של החברות המובילות כגון אסוס, אייפד, סמסונג ומיקרוסופט סרפס

החלפת שקע טעינה למחשב נייד

החלפת שקע טעינה במחשב נייד נדרש כאשר אנו מתחילים לחוות לפתע שהמחשב בזמן טעינה נטען לסירוגין, כלומר מתחיל לטעון ומפסיק ומשחק עם השקע טעינה שלו גורם פתאום להמשך טעינה, או במקרים שאנו מחברים מטען והמחשב לא נדלק, ושללנו בעיה של מטען שהוא מקור הבעיה, גם בהחלפת שקע טעינה יש סוגים שונים ומשונים של שקעים – שחלקם מולחמים ישירות על הלוח אם ומצריכים פירוק מלא של המחשב בשביל לשלוף את הלוח החוצה ולטפל בו, או כאלה שמגיעים עם כבל ומחוברים בקונקטור ישירות ללוח.

תיקון מק

המחשב הפופלרי ומהאמינים ביותר שיש, אחרי גם לעיתים המקבוק סובל מבעיות ולכן תיקון מק בגלל אמינותו בצורת הבנייה שלו שהיא מלאכת מחשבת, זקוק למעבדה רצינית עם נסיון רב וחלקי חילוף זמינים לתיקון המק, מעבדה מקצועית המטפלת בכל מוצרי אפל, אייפדים, איימקים וכמובן גם בתיקון מק. במלאי שלנו ניתן למוצא מסכי רטינה להחלפה במק ואיימק, מקלדות , סוללות מקוריות לאפל, דיסקים SSD, כמו כן אנו מוכרים מק יד שניה שאנו מייביאים כולל אחריות.

IP מחשבים – מעבדה לתיקון מחשבים ניידים. תיקון לפטופ, תיקון טאבלט אסוס , סמסונג , אייפד ,תיקון מקבוק , תיקון איימק , תיקון מק מיני ,טכנאי מחשבים ניידים. תיקון מחשב נייד ברמת הרכיב, החלפת מסך למחשב נייד, החלפת דיסק קשיח ,החלפת מקלדת במחשב נייד ,החלפת מאורר במחשב נייד,החלפת  צורב למחשב נייד ,החלפת  כרטיס רשת אלחוטי במחשב ניד , החלפת חלקים שבורים במחשב נייד כגון חלקי פלסטיקה כגון גב מסך , תושבת פלסטיק תחתית , חיפוי מקלדת ,משטח עכבר וציריות מסך מחשב נייד.

 

תיקון מחשבים ניידים , טכנאי מחשבים ניידים , תיקון טאבלט, תיקון מחשבים ניידים , סוללה למחשב נייד , מטען למחשב נייד , החלפת מסך למחשב נייד , החלפת מקלדת למחשב נייד , החלפת מאוורר למחשב נייד

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn