תמיכה מרחוק לעסק – פתרון תקלות מידי בכל זמן

  אתם תעשו הכל על מנת לקדם את העסק שלכם, אך אם אתם עדיין מזמינים טכנאי שיפתור תקלות הקשורות למערכת המחשוב בעסק – צר לנו לבשר לכם שאתם עדיין נמצאים הרחק מאחור. מהיום אין שום סיבה שתחכו פיזית שטכנאי יפנה מזמנו על מנת להגיע אליכם, היום כל בעל עסק יודע שהוא חייב לקבל תמיכה מרחוק לעסק. מדובר על האפשרות האפקטיבית ביותר שתסייע לכם להתמודד עם תקלות מורכבות במערכת המחשוב בתוך זמן קצר. כיום כל חברה שמספקת שירותי מחשוב לעסקים תבצע גם תמיכה מרחוק, כך שאתם תוכלו לקבל מענה הולם מכל מקום שבו אתם נמצאים. אז למה שתישארו הרחק מאחור? הגיע הזמן שתנצלו את הטכנולוגיה על מנת לקדם את העסק שלכם.  

כיצד מתבצעת תמיכה מרחוק לפתרון תקלות במערכת המחשוב?

  • בשלב הראשון אתם צריכים לזהות את התקלה שבגללה אתם צריכים לקבל את השירות. ברגע שאתם מבינים כי מדובר על תקלה שאתם לא באמת מסוגלים להתמודד איתה בעצמכם, תוכלו להתקשר לחברה שמספקת לכם שירותי מחשוב וגם כמובן תמיכה מרחוק.
  • לאחר שאתם יודעים בדיוק אילו תקלות אתם צריכים לתקן, אתם מורידים תוכנה שאיתה הטכנאי מתחבר למחשב בעסק שלכם. אתם יכולים לראות בדיוק מה מתבצע במחשב, וכמובן שהטכנאי נמצא אתכם גם על הקו. ברגע שהטכנאי מתחבר למחשב בעסק שלכם, הוא יכול לפתור את התקלה בצורה מקצועית בתוך זמן קצר.
  • ברגע שהטכנאי מתקן את התקלה, אתם מקבלים ממנו הסבר מקיף על הסיבה להיווצרות התקלה – וכמובן על הפעולות שאותם הוא ביצע. בדיוק כמו שטכנאי מגיע אליכם לבית, כך גם אתם תקבלו את כל האינפורמציה על מנת שתוכלו לנסות ומנוע את היווצרות התקלה פעם נוספת. לאחר מכן תוכלו להשתמש במחשב בצורה רגילה לחלוטין.
 

האם תמיכה מרחוק היא לא מסוכנת?

לא מעט בעלי עסקים נוטים לחשוב כי ברגע שהם מקבלים תמיכה מרחוק לעסק שלהם, הם בעצם חושפים את העסק שלכם לסכנה. חשוב לציין כי כרגע אתם מקבלים שירותי תמיכה מרחוק על ידי חברה מקצועית ומיומנת, אין שום מצב שתחשפו את העסק שלכם לסכנה. התמיכה כולה מתבצעת על ידי אישור שלכם ובהסכמתם המלאה. אף גורם איננו יכול להיכנס למחשב בעסק שלכם ללא אישורכם. כך שאתם צריכים להבין זאת, ולדעת כי העסק שלכם נשאר בטוח לחלוטין. אם זוהי הסיבה שבגללה אתם מונעים מהעסק שלכם לקבל שירותי תמיכה מרחוק, אז תוכלו להוריד את המחשבה הזאת מהראש שלכם – הגיע הזמן שתוכלו לספק לעסק שלכם את הטוב ביותר.  

איך אוכל לדעת שאקבל את השירות המקצועי ביותר?

אתם בוודאי תרצו לקבל את השירות המקצועי ביותר גם כאשר אתם מקבלים שירות מרחוק, ולכן אתם צריכים לפעול בדיוק כמו שהייתם פועלים עד לאותה נקודת זמן. תפנו אך ורק לחברה מקצועית המספקת שירותי מחשוב לעסקים. חברה שאתם יכולים לסמוך עליה שהיא מעסיקה אך ורק את אנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים ביותר. בסוף החברה שמספקת לכם את שירותי המחשוב, היא זאת שאחראית להעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע השונים. כך שתוכלו לנקוט משנה זהירות כאשר אתם בוחרים את החברה, עד שתמצאו את החברה שעונה על כל הפמרטרים שחשובים לכם – זה ללא ספק יכול להיות מאוד משמעותי עבורכם. כמובן שבמקרה שבו אתם לא מרוצים מאיכות הטכנאים או מרמת השירות של החברה, תוכלו בכל עת לפנות לחברה אחרת על מנת לקבל שירות ברמה שאתם מצפים לקבל.  

מה יקרה אם בלתי אפשרי לפתור את התקלה מרחוק?

ישנם מקרים שבהם השתלטות מרחוק לא תוכל לפתור את התקלה לעומק, אך אין לכם ממה לדאוג – זה לא אומר שאתם צריכים לחיות עם התקלה. ברגע שהטכנאי מבין כי מדובר על תקלה משמעותית שאין אפשרות לפתור אותה מרחוק, אחד מהטכנאים יגיע לעסק שלכם על מנת לפתור אותה אצלכם. החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים להמתין זמן רב, בתוך זמן קצר הטכנאי כבר יגיע אליכם על מנת לדאוג שהפעילות העסקית שלכם לא תפגע. אך חשוב לציין כי נכון להיום את מרבית התקלות ניתן לפתור על ידי שליטה מרחוק, כך שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שתקבלו את כל האפשרויות עד שהתקלה תיפתר לחלוטין.