תיבות דואר אופיס 365 , תיבת דואר אקסצ’נג און ליין Exchange Online

אבטחה ומהימנות באופיס 365

אופיס 365 מסייע בהגנה על המידע שלך באמצעות יכולות מתקדמות. סינון נגד תוכנות זדוניות והודעות זבל (anti-spam) מגן על תיבות דואר. יכולות מניעת אובדן נתונים מונעות ממשתמשים לשלוח בטעות מידע רגיש לאנשים שאינם מורשים לראותו. שרתים ברחבי העולם המספקים יתירות, יכולות מתקדמות לשחזור מאסון וצוות של מומחי אבטחה המנטרים את Exchange Online מסביב לשעון – כל אלה מאבטחים את המידע שלך. ולבסוף, עם הסכם רמת שירות עם גיבוי פיננסי המספק התחייבות לזמן פעילות תקינה של 99.9%, אתה יכול להיות בטוח שהדואר האלקטרוני שלך יעבוד תמיד כהלכה.

 הדואר של Office 365‏ לתיבת דואר של Exchange Online

תיבות דואר אלקטרוני ארגוני. 5 Exchange Online מספק לך גישה לדואר אלקטרוני, לוחות שנה ואנשי קשר מכל מקום ובכל עת

פשוט לתחזוקה ולשימוש

כעת קל מתמיד לספק למשתמשים שלך את הדואר האלקטרוני העסקי אופיס 365 ,הדרוש להם כדי להיות יעילים בעבודתם. ביצוע תיקונים אוטומטי חוסך את הזמן והמאמץ הנדרשים לתחזוקה ולטיפול במערכת. תן למשתמשים שלך ארכיון מקומי כדי שהם יוכלו לשמור את כל המידע החשוב שלהם במקום אחד. ספק להם גישה מכל מקום לדואר אלקטרוני, ללוחות שנה ולאנשי קשר בכל הדפדפנים הפופולריים ובין מכשירים. השילוב עם Outlook יעניק להם חוויה עשירה ומוכרת של שימוש בדואר אלקטרוני עם אפשרות לגישה במצב לא מקוון.

משתמשים עסקיים דורשים יותר מ הדוא”ל שלהם. לעומת מערכת הדוא”ל המסורתית שבהם נהגנו לשלוח ולקבל מיילים בלבד בגרסת ה אופיס 365 . המשתמשים יכולים לגשת למיילים בכל עת ומכל מקום, ניתן להשתמש בשרות על מחשבים אישיים ומחשבי Mac, באמצעות Outlook ו-Webmail, בטלפונים ניידים כגון אייפון iPhone, כשניתן לסנכרן את כל המכשירים האלו מיד עם כתובת הדוא”ל, לוחות שנה, אנשי קשר, משימות ותיקיות, ויש להם את היכולת לשתף אותם עם עמיתים לעבודה.

אנו מספקים מחיר חודשי נמוך, תמיכה וניהול.

לפרטים נוספים ניתן לפנות בטלפון 077-4000179