שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים – IP מחשבים https://www.ipcomp.co.il מקצוענות בשרותי מחשוב Fri, 10 Jul 2020 10:02:20 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.2 https://www.ipcomp.co.il/wp-content/uploads/2020/01/cropped-apple-icon-152x152-1-32x32.pngשירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים – IP מחשביםhttps://www.ipcomp.co.il 32 32 החשיבות של תחזוקת מחשבים לעסקיםhttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%a2%d7%a0%d7%9f-%d7%95-it-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d/%d7%94%d7%97%d7%a9%d7%99%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%a9%d7%9c-%d7%aa%d7%97%d7%96%d7%95%d7%a7%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a2%d7%a1%d7%a7%d7%99%d7%9d/ Fri, 10 Jul 2020 07:10:49 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=3168תחזוקת מחשבים לעסקים בעידן שבו אנו חיים המחשב הוא הלב הפועם של העסק, ומהסיבה הזאת כל בעל עסק מבין עד כמה חשוב לדעת לתחזוקותו. עבור כל בעלי העסקים הנושא של תחזוקת מחשבים לעסקים הוא הנושא המשמעותי ביותר, ולכן צריכים להשקיע לא מעט משאבים לכיוון הזה. השאננות הקטנה ביותר בנושא הזה יכולה לעלות ביוקר, קחו זאת […]

הפוסט החשיבות של תחזוקת מחשבים לעסקים הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>

תחזוקת מחשבים לעסקים

בעידן שבו אנו חיים המחשב הוא הלב הפועם של העסק, ומהסיבה הזאת כל בעל עסק מבין עד כמה חשוב לדעת לתחזוקותו. עבור כל בעלי העסקים הנושא של תחזוקת מחשבים לעסקים הוא הנושא המשמעותי ביותר, ולכן צריכים להשקיע לא מעט משאבים לכיוון הזה. השאננות הקטנה ביותר בנושא הזה יכולה לעלות ביוקר, קחו זאת בחשבון כאשר אתם עושים את הבחירות שלכם.כאשר בעל עסק מקבל תחזוקה שוטפת של המחשבים בעסק על ידי חברה מקצועית, הוא יוכל לדעת שיש לו אל מי לפנות בכל בעיה – לא משנה אם מדובר על בעיה קטנה או גדולה. זה באופן חד משמעי מוריד את הלחץ מהכתפיים, ומאפשר לכל אחד לעסוק בתחום שהוא באמת מבין בו – בעל העסק ידאג לניהול העסק והחברה שמספקת שירותי מחשוב לעסקים תדאג לתחזוקת המחשבים בעסק. 

מהם היתרונות של תחזוקת מחשבים על ידי חברה מנוסה ומקצועית?

לא מעט בעלי עסקים נוטים לחשוב כי הם יצליחו לתחזק את המחשב באופן עצמאי או מנגד שבשעת מצוקה הם יוכלו להתחיל לחפש טכנאי שיספק להם שירות. אך בפועל תמונת המצב שונה בתכלית, ויש לא מעט יתרונות לכך שחברת מחשוב קבועה תספק שירות קבוע ועקבי.
 • תקבלו שירות ויחס אישי: ברגע שאתם עובדים עם חברה קבועה, אתם יכולים לדעת שבכל רגע נתון תוכלו לקבל שירות חם וגם יחס אישי – כזה שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.
 • מחירים ידועים מראש: כאשר אתם עובדים עם אותה החברה באופן שוטף, מן הסתם אתם גם תכירו את המחירים שלה. כך לא תצטרכו למצוא את עצמכם מנהלים משא ומתן על העלויות בכל פעם.
 • אתם לא לוקחים סיכונים: תזכרו כי המחשבים בעסק הם הלב הפועם שלו, ולכן אתם צריכים לדאוג שתקבלו את השירות האיכותי ביותר. כאשר אתם בוחרים חברת מחשוב קבועה, אתם יודעים בדיוק איזה תמורה אתם מקבלים.
 • זמינות מסביב לשעון: אתם לא באמת יכולים לדעת מתי תצטרכו לטפל במחשב בעסק שלכם, ברגע שאתם עובדים עם חברה קבועה – תוכלו לקבל מענה מקצועי בכל שעות היממה.

תחזוקת מחשבים לעסקים גדולים וקטנים

בעלי עסקים שונים נוטים לחשוב כי שירותי תחזוקת מחשבים לעסקים הם דבר שרלוונטי רק עבור עסקים גדולים ומבוססים. אך בפועל השירות הזה רלוונטי לעסקים בכל סדרי הגודל – לא משנה אם מדובר על עסקים גדולים או על עסקים קטנים. כל עסק מתבסס על מחשב, ולכן כל בעל עסק צריך לדעת שהוא מקבל את השירות המקצועי ביותר על ידי אנשי המקצוע המיומנים ביותר.ישנה דעה שקובעת כי עסקים קטנים צריכים שירותי תחזוקה בצורה מהותית יותר מאשר עסקים גדולים. הסיבה לכך היא שהעסקים הקטנים מתבססים אך ורק על המחשב שלהם, ובמקרה של בעיה העבודה תיעצר לחלוטין – ובמקרים מסוימים הפגיעה יכולה להיות קשה מנשוא. לעסקים גדולים יש מרווח נשימה גדול יותר, ולכן הם יכולים להרשות לעצמם להתמהמה קצת יותר. אך בפועל תחזוקת מחשבים לעסק היא לא דבר שאתם יכולים להקל בו ראש, לא משנה איזה עסק יש לכם ובאיזה סדרי גודל העסק שלכם פועל. 

איך תוכלו לבחור חברה שתספק לכם שירותי מחשוב?

תזכרו כי לבחירה שלכם יש חשיבות מכרעת, החברה שתספק לכם את השירות היא זאת שתעשה את ההבדל מבחינתכם. אתם צריכים לוודא שמדובר על חברה שאתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות – על כל המשתמע מכך. אז איך תוכלו לבחור בצורה נכונה חברה שתספק לכם שירות של תחזוקת מחשבים לעסקים?
 1. אם קיבלתם המלצות מבעלי עסקים אחרים זה בהחלט יכול להיות יתרון גדול. כך תוכלו לדעת שאתם עושים בחירה שככל הנראה תהיה אידיאלית גם עבורכם, במקרה הזה אתם פשוט הולכים על בטוח.
 2. תבררו מראש את העלויות שאותן החברה גובה, כך שלא תמצאו את עצמכם במצב של חוסר נעימות. כך תוכלו לבחור חברה מנוסה, אך גם כזאת שגובה מחירים שפויים והגיוניים.
 3. הזמינות של החברה היא אחד מהאלמנטים המשמעותיים ביותר, אתם צריכים לוודא שתמיד יהיה לכם עם מי לדבר. כך לא תמצאו את עצמכם תקועים בגלל בעיית מחשוב, אך בפועל אין לכם באמת אל מי לפנות.

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט החשיבות של תחזוקת מחשבים לעסקים הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
מהו RDP ?https://www.ipcomp.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%9e%d7%94%d7%95-rdp/ Wed, 08 Jul 2020 13:22:33 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=3144פרוטוקול RDP   הוא חיבור לשולחן עבודה מרחוק  Remote Desktop Protocol שולחן העבודה המרוחק (RDP) הוא פרוטוקול, או תקן טכני, לשימוש מרחוק במחשב שולחני. תוכנת שולחן עבודה מרוחק יכולה להשתמש במספר פרוטוקולים שונים, כולל RDP, ארכיטקטורת מחשוב עצמאית (ICA) ומחשוב רשת וירטואלית (VNC), אך RDP הוא הפרוטוקול הנפוץ ביותר. RDP שוחרר בתחילה על ידי מיקרוסופט וזמין […]

הפוסט מהו RDP ? הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
פרוטוקול RDP   הוא חיבור לשולחן עבודה מרחוק  Remote Desktop Protocolשולחן העבודה המרוחק (RDP) הוא פרוטוקול, או תקן טכני, לשימוש מרחוק במחשב שולחני. תוכנת שולחן עבודה מרוחק יכולה להשתמש במספר פרוטוקולים שונים, כולל RDP, ארכיטקטורת מחשוב עצמאית (ICA) ומחשוב רשת וירטואלית (VNC), אך RDP הוא הפרוטוקול הנפוץ ביותר. RDP שוחרר בתחילה על ידי מיקרוסופט וזמין לרוב מערכות ההפעלה של חלונות, אך ניתן להשתמש בו גם עם מערכות הפעלה של מק Mac os, פורט ברירת מחדל של RDP  הוא 3389 ניתן לשנות את הפורטים להתחברות בשרת או בתחנה באמצעות registryמחשוב ענן הוא לפעמים קל יותר לשימוש ויעיל יותר ליישום עבור  עבודה מרוחק  אך חברות רבות לא עברו לענן, או אינן יכולות מסיבות אבטחה או רגולטוריות

תכונות של RDP

עבודה מרחוק ב RDP  מאפשרת חיבור מרחוק לשרת ולמחשבים המקומית ולשרתי טרמינל בענן, שהוגדרו לכם ע”י חברת שירותי מחשוב לעסקים שעימה אתם עובדיםשולחן עבודה מרוחק הוא היכולת להתחבר למחשב שולחני מרוחק ולהשתמש בו ממחשב נפרד. משתמשי שולחן עבודה מרוחק יכולים לגשת לשולחן העבודה שלהם, לפתוח ולערוך קבצים ולהשתמש ביישומים כאילו הם יושבים ממש ליד שולחן העבודה שלהם. לעיתים קרובות עובדים משתמשים בתוכנת שולחן עבודה מרוחק כדי לגשת למחשבי העבודה שלהם בזמן שהם נוסעים או עובדים מהבית. משתמשים יכולים לגשת מרחוק לתוכנות ולקבצים ולישומים כגון תוכנות אופיס ERP  בשרתי ענן.

איך מתחברים ב RDP

ניתן לגשת בפקודה mstsc  גם למחשבים ללא מסך, לרשום את כתובת איי פי של השרת ולהתחבר לשולחן עבודה, ניתן להדפיס מהחשב  המרוחק ולהוסיף כוננים של המחשב המקומי  למחשב המרוחק, ניתן להוסיף תעודת אבטחה לחיבור על מנת לאבטח את הקישוריות לשרת.
עבודה מרחוק ב RDP
עבודה מרחוק ב RDP
 

יתרונות וחסרונות של RDP

היתרון הוא בכך שהיא אינה דורשת VPN ברשת המקומית . זה גם שומר על נתונים המאוחסנים בצורה מאובטחת בשולחן העבודה של המשתמש, במקום לאחסן אותם בשרתי ענן או במכשירים אישיים לא מאובטחים של המשתמש. יתר על כן, RDP מאפשרת לחברות עם מערך IT מקומי מדור קודם לאפשר לעובדיהן לעבוד מהבית.בשנים האחרונות הוצפנו מחשבים ושרתים בוירוס כופר על ידי האקרים שעבדו עם חיבור ישיר ב RDP בפורט 3389 וחברות רבות נאלצו לשלם עבור שחזור המידע או לשלם עבורו לאקרים לצורך העניין נדרש לאבטח את החיבור ב RDP    ב VPN  באמצעות קליינט של פיירוול של ציק פוינט או פורטינטיש צורך  להצפין ולהעביר פעילות מקשים ועכבר דרך האינטרנט, הנדרשת מספר אלפיות השנייה, ומשום שצריך להעביר את שולחן העבודה בשולחן העבודה חזרה למשתמש, לעיתים קרובות מתרחשים עיכובים קלים. לדוגמה, אם משתמש לוחץ פעמיים על יישום כדי לפתוח אותו, יתכן ש”קליק כפול “לא יתקיים במשך כמה אלפיות השנייה שכן פעולת המשתמש מועברת לשולחן העבודה לפני שהיא מבוצעת. לאחר מכן, כאשר האפליקציה נפתחת, יתכן שיהיה עיכוב קצר נוסף בזמן שהתצוגה מועברת חזרה למשתמש.

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט מהו RDP ? הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
שירותי IT Serviceshttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-it-services/ Sun, 01 Mar 2020 14:23:35 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=2932שירותי IT Services תמיכת IT, פתרונות IT ושירותי IT מנוהלים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים IP מחשבים הינה חברה המנהלת שירותי IT Services מנוהלים, ומספקת שירותי IT מעולים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. אנו שואפים לשפר את העסק שלכם באמצעות טכנולוגיה המשפרת את חווית המשתמש ב- IT ומגדילה את הרווחים שלכם. אנו מאפשרים לכם לבחור את הפיתרון הטוב ביותר עבור […]

הפוסט שירותי IT Services הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
שירותי IT Services
שירותי IT Services

תמיכת IT, פתרונות IT ושירותי IT מנוהלים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים

IP מחשבים הינה חברה המנהלת שירותי IT Services מנוהלים, ומספקת שירותי IT מעולים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. אנו שואפים לשפר את העסק שלכם באמצעות טכנולוגיה המשפרת את חווית המשתמש ב- IT ומגדילה את הרווחים שלכם. אנו מאפשרים לכם לבחור את הפיתרון הטוב ביותר עבור ה-שירותי IT המתאים לעסק שלכם. להלן סקירה כללית של שירותי ה- IT שאנו מציעים:הטכנולוגיות בהן אנו תומכים:

 • שרתים: Windows Servers ,Exchange ,365 ,AZURE ,VMWARE
 • אבטחה: Fortigate ,Checkpoint
 • גיבוי: תוכנות גיבוי VEEAM ,Backup exe , Ashay, גיבוי ענן
 • מערכי אחסון: HP, LENOVO, DELL, ZADARA STORAGE
 • גיבוי DR מבוסס תוכנה או רפליקציה למיקום פיזי נוסף , בשונה לגיבוי המקורי
 • תחנות: Windows ,OFFICE ,Printing ,Outlook / EMAIL
 • מכשירי קצה: ניידים, טלפונים וטאבלטים

השירותים המקיפים שאנו מספקים ללקוחות החברה:

 • תחזוקת שרתים שוטפת
 • ניהול משתמשים
 • טיפול ותיקון בעיות חומרה
 • בדיקת גיבויים בצורה שוטפת
 • בדיקות שרתים ותחנות באמצעות אנטי וירוס
 • שרותי HELP DESK
 • שרותי סיסטם
 • השכרת שרתים
 • שרתי ענן
 • גיבוי און ליין לקבצים ו Snapshot
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט שירותי IT Services הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
מיחזור פסולת אלקטרוניתhttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a4%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%a4%d7%a1%d7%95%d7%9c%d7%aa-%d7%90%d7%9c%d7%a7%d7%98%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%aa/ Fri, 21 Feb 2020 09:18:08 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=2923פסולת אלקטרונית יש לכם ציוד ישן מיחשוב ישן וציודי IT כגון שרתים,מחשבים, רכזות, וכ”ו בעסק שרוצים למחזר ולתרום לאיכות הסביבה ? במקום לזרוק אותו אנו נבוא ונפנה אותו, נשמיש מה שניתן ונשלח למיחזור אלקטרוניקה מה שלא ניתן. אנו באיי.פי מחשבים נגיע לבית העסק שלכם, נבדוק את הציוד שלכם ונפנה אותו על חשבוננו אנו אוספים ומפנים […]

הפוסט מיחזור פסולת אלקטרונית הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>

פסולת אלקטרונית

יש לכם ציוד ישן מיחשוב ישן וציודי IT כגון שרתים,מחשבים, רכזות, וכ”ו בעסק שרוצים למחזר ולתרום לאיכות הסביבה ? במקום לזרוק אותו אנו נבוא ונפנה אותו, נשמיש מה שניתן ונשלח למיחזור אלקטרוניקה מה שלא ניתן. אנו באיי.פי מחשבים נגיע לבית העסק שלכם, נבדוק את הציוד שלכם ונפנה אותו על חשבוננו

אנו אוספים ומפנים מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור, ושמירת אבטחת מידע.

מיחזור פסולת אלקטרונית

ציוד שאנו עוסקים בו: מחשבים ניידים ונייחים, שרתים וארונות תקשורת, מדפסות ומכונות צילום,טלפונים שולחניים וסלולרים, כרטיסים אלקטרוניים ורכיבים אלקטרונים, ציוד מיחשוב רפואי,מסכים.

פינוי ציוד אלקטרוני

שרתים, מחשבים, מסכים

לתיאום פגישה אנא התקשרו : 077-4000179 או צרו קשר.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט מיחזור פסולת אלקטרונית הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
תיקון מחשבים ניידיםhttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%aa%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9f-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91%d7%99%d7%9d-%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%93%d7%99%d7%9d/ Fri, 24 Jan 2020 13:49:15 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=2901תיקון מחשבים ניידים תיקונים למחשבים ניידים של כל החברות , מחשבים ניידים של אפל מק ו- Mac המחשב הנייד שלכם התקלקל ? אתם ביידים טובות, המעבדה שלנו עם נסיון של מעל 15 שנה בתיקון מחשבים ניידים, נותני שרות לחברות הגדולות במשק (כגון פייסבוק ישראל) ועוד הרבה חברות ולקוחות פרטים ברחבי הארץ. התקשרו עכשיו לאיסוף המחשב […]

הפוסט תיקון מחשבים ניידים הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>

תיקון מחשבים ניידים

תיקונים למחשבים ניידים של כל החברות , מחשבים ניידים של אפל מק ו- Mac

המחשב הנייד שלכם התקלקל ? אתם ביידים טובות, המעבדה שלנו עם נסיון של מעל 15 שנה בתיקון מחשבים ניידים, נותני שרות לחברות הגדולות במשק (כגון פייסבוק ישראל) ועוד הרבה חברות ולקוחות פרטים ברחבי הארץ. התקשרו עכשיו לאיסוף המחשב הנייד לטיפול מהיר ואמין 077-4000179.

התקנה מחדש של מערכות הפעלה

שרות התקנות מחדש, מבוצע כאשר מערכת הפעלה ישנה ומצריכה שדרוג, או בגלל שמערכת הפעלה כבר הרוסה מסיבות כאלה ואחרות שלא מאפשרות עבודה תקינה עם המחשב, במעבדה תתוקן מערכת הפעלה נקייה חדשה כמו ביום שרכשתם את המחשב.

הסרת וירוסים, תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות

לעיתים מערכת הפעלה במחשב עובד לאט ומתנהגת מוזר ומקפיצה כל מיני מודעות שאין לכם מושג איך הגיעו אליכם למחשב, ככל הנראה שאתם חווים זאת מדובר על וירוס או תוכנת ריגול שחדרה למחשב, במעבדה אנו ננקה לכם את מערכת הפעלה ונחזיר את המחשב לפעילות תקינה.

תיקון כרטיס מסך

כאשר המסך מתחיל לרצד או נדלק ואחרי ששללנו בעית מסך, ככל הנראה הבעיה בכרטיס המסך במחשב, במעבדה שלנו אנו עוסקים בתיקוני אלקטרוניקה ברמת רכיב, מה שמאפשר תיקון המחשב במקום להיכנס להוצאה גדולה של רכישת מחשב חדש.

שדרוגי כונן קשיח או SSD ובדיקות בריאות

המחשב הנייד עובד לאט, מיושן קצת ? אך אתם אוהבים אותו, כיום בהוצאה קטנה יחסית של מאות שקלים, ניתן להחזיר ביצועים כמו של מחשב חדש בשדרוג דיסק קשיח מסוג SSD מהיר, והרחבת זיכרון.

שירותי אבחון מלאים

מחשב שנכנס למעבדה עובר סט בדיקות לבדיקת מצב המחשב באופן כללי, במידה ומוצאים ליקוים נוספים מעבר למה שהלקוח דיווח, אנו מעבירים את הממצאים לידעת הלקוח שיקבל החלטה אם רוצה לתקן או לא.

תיקון ציר, תיקונים / החלפות פלסטיקה

לעיתים כתוצאה מעייפות החומר או שימוש מוגבר במחשב, אחד הצירים של המחשב ולעיתים הציר ובנוסף הפלסטיקה שמחזיקה אותו נשברים, מה שמונע פתיחת המחשב הנייד, ויכול לגרום לשבירת המסך עצמו, במעבדה אנו מחזיקים מלאי גדול של צירים ופלסטיקה לרוב הדגמים הפופלרים של המחשבים הניידים.

מקלדות, מטענים וסוללות חדשות

ניתן לרכוש אצלנו מטענים וסללות מקוריות, כמו כן במידה ויש לכם בעיית במקלדת במחשב הנייד בגלל סיבות שונות שיכולות להיגרם, שהנפוצה ביותר היא שפיכת נוזל כל שהוא על המקלדת, ניתן למצוא אצלנו מעל 700 סוגי מקלדות למחשבים ניידים להחלפה מהירה במחשב.

החלפת מסך לד למחשב נייד LCD / LED

נשבר המסך של המחשב הנייד, מעצבן….. אבל תופעה דיי שכיחה, אנו במעבדה מחליפים בממוצע בשנה מעל 500 סוגי מסכים שונים של מחשבים ניידים, החל מהחלפת מסך למחשב נייד עם מסך סטנדרטי, ועד למסכי מגע, ומסכים למחשבי מקבוק ואיימק עד גודל 27″

בעיות חשמל שונות ושקעי טעינה

המחשב לא נדלק, או כאשר המחשב נדלק ונכבה, או נטען לסירוגין, יכול להעיד על בעיה בשקע טעינה, הפתרון בדרך כלל נגמר בהחלפת שקע טעינה.

בעיות אתחול

מערכת ההפעלה לא עולה ? המחשב נתקע באמצע עלייה ? יש לכם חומר חשוב על המחשב ? במעבדה יאבחנו את מקור התקלה, אך ראשית באם יש חומר חשוב, יבצעו לכם פעולת גיבוי לחומר, על מנת לשמור את החומרים החשובים לכם שצברתם במשך שנים על המחשב הנייד, לאחר הגיבוי יבחנו את מקור הבעיה ויציעו לכם פתרון מתאים לתיקון.

התחממות יתר

תופעה נפוצה שמקורה במאוורר של המחשב הנייד או גוף הקירור שלו, הפתרון יחסית פשוט ברוב המקרים לתיקון ומסתכם בהחלפת מאוורר למחשב נייד, ואנו מחזיקים במלאי מגוון רחב של מאוורים לניידים ומחשבים All In One.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט תיקון מחשבים ניידים הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
קניית שרת חדש ,החלפת שרת ,שדרוג שרתhttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a4%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%a7%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%aa-%d7%a9%d7%a8%d7%aa-%d7%97%d7%93%d7%a9-%d7%94%d7%97%d7%9c%d7%a4%d7%aa-%d7%a9%d7%a8%d7%aa-%d7%a9%d7%93%d7%a8%d7%95%d7%92-%d7%a9%d7%a8%d7%aa/ Thu, 23 Jan 2020 12:43:31 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=2872קניית שרת חדש ,החלפת שרת ,שדרוג שרת קניית שרת HP DELL IBM בניית שרת , קניית שרת חדש , החלפת שרת , שדרוג שרת כיצד לבחור את החומרה הנכונה עבור השרת ?  כיצד לבחור את החומרה הנכונה עבור השרת מה באמת קובע את דרישות החומרה עבור שרת?  איזה מעבד אני צריך לבחור ? כמה זיכרון  […]

הפוסט קניית שרת חדש ,החלפת שרת ,שדרוג שרת הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
קניית שרת חדש ,החלפת שרת ,שדרוג שרת

קניית שרת חדש ,החלפת שרת ,שדרוג שרת

קניית שרת HP DELL IBM

בניית שרת , קניית שרת חדש , החלפת שרת , שדרוג שרת

כיצד לבחור את החומרה הנכונה עבור השרת ?

כיצד לבחור את החומרה הנכונה עבור השרת

מה באמת קובע את דרישות החומרה עבור שרת?  איזה מעבד אני צריך לבחור ? כמה זיכרון  ? האם אני צריך בקר RAID חומרה ? איזה כוננים קשיחים כדאי לי לבחור ?

כדי לענות על כל זה אנחנו קודם כל להבין למה השרת הולך לשמש אותנו.

אם אנחנו הולכים להריץ על השרת אוסף של אפליקציות כבדות , נצטרך הרבה זיכרון RAM וככל הנראה יותר ממעבד אחד, CPU שהשרת יוכל לרוץ מהר ולא ייווצרו צוואר בקבוק בזרימת המידע.

אם אנחנו מארחים שרת אינטרנט, אז מהירות המעבד הוא פחות חשובה, אך נצטרך הרבה זיכרון.

חשוב לדעת לפני רכישת השרת את דרישות המינימום של מה שאתם צריכים להריץ על השרת ולא לקנות שרת ללא יעוץ ,שלאחר התקנתו , לא יספק את צרכיהם.

אנו באיי.פי מחשבים – נשלח טכנאי מחשבים לביצוע סקירה של המערכת הנוכחית שלכם

והמלצה של מה שיתאים לכם בדיוק לצרכי העסק .

מה ההבדל בין השרת לבין המחשב השולחני?

אז אתם אולי תוהים מה ההבדל בין השרת לבין המחשב שולחני חזק שפועל עם מעבד i7 של אינטל למשל ? ובכן, יש שני הבדלים עיקריים, היכולת של השרת לנצל זיכרון) ECC  תיקון קודי שגיאה) ואת גודל הזיכרון שניתן להרכיב בשרת בנפחים גדולים , לעות מחשב PC  סטנדרטי שמוגבל בנפח ההרחבה.

כמו כן השרת בדרך כלל מתוכנן לרוץ 24-7 תוך שימוש בכמויות גדולות של זיכרון  RAM ורכיבים שתוכננו לעמוד בעומסים כבדים לאורך שנים.

מה זה RAID והאם אני צריך את זה על השרת שלי ?

RAID ( מערך יתיר של דיסקים) הוא קריטי בשרת. במקרה של תקלה בכונן הקשיח זה יכול לעלות מאות או אלפי דולרים כדי להחזיר את השרת חזרה למצבה הקודם, בשימוש עם בקר RAID החלפת כונן הדיסק הקשיח , יחסית פשוט והשרת חוזר למצבו הקודם בהשבתה מינימלית.

מערך האופטימלי ביותר עבור בקר RAID הוא לשרתים שעובדים בעומס גבוה מומלץ בקר 5 RAID

בקר בתצורה של  RAID 1 הכולל מינימום של 2 דיסקים קשיחים – מומלץ בד”כ לעסקים קטנים

עם דרישות בסיסיות מהשרת , וע”י כך תמחור השרת מוזל יותר.

לפרטים נוספים ויעוץ פנו אלינו בטלפון : 077-4000179

לקבלת מידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות, צלצלו:
077-4000179

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט קניית שרת חדש ,החלפת שרת ,שדרוג שרת הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
תיקון מחשב תעשייתי למכונות דפוס ,רפואה, מוסכים, CNChttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a4%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%aa%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9f-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91-%d7%aa%d7%a2%d7%a9%d7%99%d7%99%d7%aa%d7%99-%d7%9c%d7%9e%d7%9b%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%93%d7%a4%d7%95%d7%a1-%d7%a8%d7%a4%d7%95%d7%90%d7%94/ Thu, 23 Jan 2020 12:12:13 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=2861תיקון מחשב תעשייתי למכונות דפוס ,רפואה, מוסכים, CNC תיקון מחשב כרטיס מחשב תעשייתי למכונות דפוס ,מחשב רפואי ,מחשבי מוסכים , מערכות פיקוד אלקטרוניות , מחשבים צבאיים ומסכי מגע מחשב ,CNC באיי.פי מחשבים – מעבדת אלקטרוניקה מקצועית שמתקנת כרטיסי מחשב ברמת רכיב יבוא ושיווק רכיבים מחו”ל , בניית מחשבים תעשייתיים עפ”י מפרט תיקון כרטיסי מחשב של […]

הפוסט תיקון מחשב תעשייתי למכונות דפוס ,רפואה, מוסכים, CNC הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>

תיקון מחשב תעשייתי למכונות דפוס ,רפואה, מוסכים, CNC

תיקון מחשב כרטיס מחשב תעשייתי למכונות דפוס ,מחשב רפואי ,מחשבי מוסכים , מערכות פיקוד אלקטרוניות , מחשבים צבאיים ומסכי מגע מחשב ,CNCבאיי.פי מחשבים – מעבדת אלקטרוניקה מקצועית שמתקנת כרטיסי מחשב ברמת רכיביבוא ושיווק רכיבים מחו”ל , בניית מחשבים תעשייתיים עפ”י מפרטתיקון כרטיסי מחשב של תחומים רבים ומגוונים בתעשייהתיקון מחשב כרטיס מחשב תעשייתימסך Panel PC 12″ עמיד במים תקן IP65ליצירת קשר והצעת מחיר : 077-4000179
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט תיקון מחשב תעשייתי למכונות דפוס ,רפואה, מוסכים, CNC הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
תיקון מסך מחשב ניידhttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%aa%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9f-%d7%9e%d7%a1%d7%9a-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%91-%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%93/ Thu, 23 Jan 2020 07:50:31 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=2832תיקון מסך מחשב נייד האם מסך המחשב הנייד שלך הפסיק לפתע להציג תמונה? האם המחשב הנייד שלך נדלק אבל המסך לא? האם מסך המחשב הנייד שלך דולק אך כהה מכדי לראותו, נוצץ או אפילו מעוות? ב- איי.פי מחשבים אנו מבינים עד כמה חשוב לכם לעבוד עם המחשב נייד והמסך בצורה תקינה, אנו גאים להציע במעבדה […]

הפוסט תיקון מסך מחשב נייד הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>

תיקון מסך מחשב נייד

האם מסך המחשב הנייד שלך הפסיק לפתע להציג תמונה?

האם המחשב הנייד שלך נדלק אבל המסך לא? האם מסך המחשב הנייד שלך דולק אך כהה מכדי לראותו, נוצץ או אפילו מעוות? ב- איי.פי מחשבים אנו מבינים עד כמה חשוב לכם לעבוד עם המחשב נייד והמסך בצורה תקינה, אנו גאים להציע במעבדה המתקדמת שלנו שהיא מהגדולות בארץ תיקון מסך למחשב נייד, אם אתם חושבים שיש לכם בעיה בכרטיס גרפי או שאתה זקוק להחלפת מסך, נשמח לעזור ולהציע לכם איסוף של המחשב הנייד מהבית למתגוררים בערים.

כשמדובר במחשבים ניידים, דברים שונים יכולים למעשה להשפיע על המסך ועל הפונקציונליות שלו. המסך יכול להיפגע פיזית, החומרה שבתוך המחשב עלולה לתקלה, מנהלי התקנים יכולים להיות מיושנים, יתכן שיהיה צורך לעדכן תוכנה. בין אם תרצו להביא את המחשב הנייד למעבדת התיקונים שלנו בראשון לציון, או ע”י משלוח איסוף חינם שנבוא ישירות אליכם, אנו תמיד נשמח לעזור.

כעיקרון יש מספר סוגים של מסכים בשוק שלכל אחד יש מחיר שונה, ניתן לחלק אותם לקבוצות הבאות:

1. מסכים למחשב נייד לד רגילים סטנדרטים ברזולוציה של 1366X768.

2. מסכים למחשב נייד לד FULL HD.

3. מסכים למחשב נייד לד רגילים או FULL HD בגימור מט (לא מבריק).

4. מסכים למחשב נייד רזולוציות גבוהות במיוחד כגון מסכי מחשב 3K,  4K,  120Ghz, 3D ועוד סוגים שונים.

5. מסכים למחשב נייד מסוג מסך מגע.

6. מסכים למחשב נייד מקבוק או איימק מסוג רטינה.

בגדול ניתן לסכם שלמי שיש את המסכים הסטנדרטים כפי שרשום בשורה מספר 1, אלה המסכים הזולים ביותר ומחירם כולל עבודה נע באזור ה 450 ש”ח, כאשר מסעיף 2-5 מחירי המסכים מתחילים לעלות, כאשר למסכים בסעיפים 3-5 יש הכרח לפרק בד”כ מסך ולבדוק אותו לפי דגם המסך הפנימי או מק”ט היצרן, לצורך תמחור נכון ומדויק של עלות המסך והעבודה, שכן מסכים אלו בד”כ יקרים משמעותית מהמסכים הזולים.

לגבי סעיף 6 – הוא מתייחס רק לאנשים שברשותם מחשבי אפל, מחשבי המקבוק והאיימק עם מסכי הרטינה מחירם יקר, ומחירם מעל ל-2000 שקל עלות מסך מקורי להחלפה, ניתן לראות בסרטון מטה דוגמא להחלפת מסך מקבוק במעבדה שלנו.

או התקשרו 077-4000179

החלפת מסך מחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך מחשב נייד מחיר

החלפת מסך למחשב נייד מחיר

החלפת כרטיס מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד dell

החלפת מסך מחשב נייד asus

החלפת מסך מחשב נייד לנובו

החלפת מסך מחשב נייד לנובו

החלפת מסך מחשב נייד lenovo

החלפת מסך למחשב נייד טושיבה

החלפת מסך למחשב נייד אסוס

החלפת מסך מחשב נייד מחיר

החלפת מסך מגע למחשב נייד

החלפת כרטיס מסך למחשב נייד dell

כמה עולה מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד לנובו

החלפת מסך למחשב נייד hp

תיקון מסך מגע מחשב נייד

תיקון מסך של מחשב נייד

מחיר החלפת מסך מחשב נייד

עלות תיקון מסך מחשב נייד

תיקון מסך מחשב נייד באר שבע

החלפת מסך למחשב נייד 15.6

החלפת כרטיס מסך למחשב נייד מחיר

החלפת מסך למחשב נייד בירושלים

תיקון מסך מחשב נייד hp

החלפת מסך מחשב נייד dell

החלפת מסך מחשב נייד אסוס

החלפת מסך מחשב נייד samsung

החלפת מסך מחשב נייד בירושלים

החלפת מסך למחשב נייד דל

החלפת מסך מחשב נייד רחובות

כמה עולה החלפת מסך למחשב נייד

החלפת מסך מחשב נייד נס ציונה

החלפת מסך מחשב נייד תל אביב

החלפת מסך מחשב נייד דל

איך מחליפים מסך למחשב נייד

החלפת מסך למחשב נייד תל אביב

החלפת מסך מחשב נייד טושיבה

החלפת מסך מחשב נייד קריות

החלפת מסך מחשב נייד רעננה

תיקון ציר מסך מחשב נייד

החלפת מסך מחשב נייד אסוס

החלפת מסך מחשב נייד בחיפה

החלפת מסך למחשב נייד עלות

איך להחליף מסך למחשב נייד

החלפת מסך מחשב נייד ראשון לציון

תיקון מסך מחשב נייד בתל אביב

כמה עולה החלפת מסך מחשב נייד

עלות תיקון מסך של מחשב נייד

החלפה מסך מחשב נייד תל אביב

החלפה מסך מחשב נייד acer

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט תיקון מסך מחשב נייד הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
שירותי מחשוב למשרדי עורכי דיןhttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa%d7%99-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%a8%d7%93%d7%99-%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%9b%d7%99-%d7%93%d7%99%d7%9f/ Tue, 21 Jan 2020 06:29:50 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=2742שירותי מחשוב למשרדי עורכי דין אתם עובדים במשרד שלכם עם התוכנות של משרדי עורכי דין, כגון: משפטית, קומיט, עו”דכנית, אופיס לייט, יישומי אופיס ודואר אופיס 365  ועוד. מחפשים חברת מחשוב שמתמחה במתן שרותי מחשוב, שתעלה לכם את כל המשרד לשרת ענן וירטואלי ותפנה אתכם מלהתעסק עם בעיות בשרת המשרדי, ושטכנאים כל פעם מגיעים לטפל בשרת, […]

הפוסט שירותי מחשוב למשרדי עורכי דין הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
שירותי מחשוב למשרדי עורכי דין

שירותי מחשוב למשרדי עורכי דין

אתם עובדים במשרד שלכם עם התוכנות של משרדי עורכי דין, כגון: משפטית, קומיט, עו”דכנית, אופיס לייט, יישומי אופיס ודואר אופיס 365  ועוד.

מחפשים חברת מחשוב שמתמחה במתן שרותי מחשוב, שתעלה לכם את כל המשרד לשרת ענן וירטואלי ותפנה אתכם מלהתעסק עם בעיות בשרת המשרדי, ושטכנאים כל פעם מגיעים לטפל בשרת, אצלנו באיי.פי מחשבים תקבלו סל פתרון משולם, לעבודה ללא בעיות שכוללת את המאפיינים הבאים:

מיטוב ושדרוג סביבת העבודה וממוחשבת המותאמת לאופי עבודת הלקוח:

 • חלק מעורכי הדין עובדים מהבית ? אין בעיה נדאג לחבר אותם לשרת בצורה שקופה כאילו עבדו מהמשרד.
 • ניהול כל נושא התקשורת בארגון כגון פיירוול, רכזות סוויצים וחיבור בין סניפים שונים.
 • ניהול השרתים ע”י צוות סיסטם שמפקח על השרתים.
 • מוקד HELP DESK זמין לטובת כל בעיה שיש לעובדים.
 • ניהול נתבי תקשורת.

גיבוי נתונים ואבטחת מידע:

 • גיבוי און ליין מוצפן בענן ובנוסף בשרת היברדי מקומי להתאוששות מהירה.
 • כל המידע שמגובה מהשרתים ומהחשבים ניידים עובר הצפנה מלאה מה שתורם לחסיון של מידע משפטי חסוי ורגיש.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

או התקשרו לטלפון 077-4000179

הפוסט שירותי מחשוב למשרדי עורכי דין הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>
שרתים מחודשים / יד שניה למכירה או השכרהhttps://www.ipcomp.co.il/%d7%a4%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%a0%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%97%d7%a9%d7%95%d7%91/%d7%a9%d7%a8%d7%aa%d7%99%d7%9d-%d7%9e%d7%97%d7%95%d7%93%d7%a9%d7%99%d7%9d-%d7%99%d7%93-%d7%a9%d7%a0%d7%99%d7%94-%d7%9c%d7%9e%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%90%d7%95-%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%94/ Mon, 20 Jan 2020 08:03:13 +0000 https://www.ipcomp.co.il/?p=2680שרתים מחודשים / יד שניה למכירה או השכרה במסלול שכירות ליסינג שרת Dell T320 שרת משרדי ₪ 750 חודשי + מע”מ 1 מעבד E5-2403 זיכרון 16 גיגה 3 יח’ 500GB SATA סרבר 2012/2016 שרות ואחריות לפרטים נוספים שרת במודל שכירות שרת Dell R620 שרת פיתוח / סטארט אפ ₪ 1150 חודשי + מע”מ 2 מעבדים […]

הפוסט שרתים מחודשים / יד שניה למכירה או השכרה הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>

שרתים מחודשים / יד שניה למכירה או השכרה במסלול שכירות ליסינג

שרת Dell T320

שרת משרדי
750 חודשי + מע"מ
 • 1 מעבד E5-2403
 • זיכרון 16 גיגה
 • 3 יח' 500GB SATA
 • סרבר 2012/2016
 • שרות ואחריות

שרת Dell R620

שרת פיתוח / סטארט אפ
1150 חודשי + מע"מ
 • 2 מעבדים E5-2680 v2
 • זיכרון 32 גיגה
 • 3 יח' 4TB SATA
 • סרבר 2012/2016​
 • שרות ואחריות ​

שרת Dell R720

שרת לארגונים גדולים / סטורג
1450 חודשי + מע"מ
 • 2 מעבדים E5-2680 v2
 • זיכרון 64 גיגה
 • 6 יח' 4TB SATA
 • סרבר 2012/2016​​
 • שרות ואחריות ​​

מסלול השכרת שרתים במודל ליסינג חודשי ( Server Lease ) !

הפתרון של השכרת שרת במסלול ליסינג מאפשר לעסקים בתחילת דרכם או עסקים שרוצים להקטין מסגרת אשראי להשכיר שרת פיזי ייעודי שיוצב באתר הלקוח / בית העסק וישמש את צרכי העסק.  מודל ההשכרה נותן לבית העסק שקט נפשי שכן במסלול שכירות כולל את כל מרכיבי החומרה, תוכנה, רישוי ואל-פסק שצריך לשם תפעול בית העסק. ניתן לשלב בתוספת תוספת תשלום גם שרותי מחשוב לשרת, למחשבי המשרד והרשת המשרדית , שמתומחר בעלות נוספת.

** כל המפרטים ניתנים לשינוי שרת דל עפ”י דרישת לקוח **

אופציות נוספות

יעוץ מקצועי בבחירת שרת לפי צורך אפליקטיבי ותקציב

כל הקונפיגורציות ניתנות לשינוי

חלק מהשרתים ניתן לקבל עם שני ספקי כח שיחוברו לשתי הזנות חשמל

מבחר רישיונות מיקרוסופט 2012 / 2016 / 2019

מערכות וירטואליזציה לעסקים – VMware/ESX

שרתי מסדי נתונים MS-SQL/MySQL במבחר קונפיגורציות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

סרטון טכני על מאפייני השרת DELL R720

צרו קשר

איי.פי מחשבים

 • יהודה הלוי 45, ראשון לציון
 • 077-4000179
 • sales@ipcomp.co.il

הפוסט שרתים מחודשים / יד שניה למכירה או השכרה הופיע לראשונה ב-שירותי מחשוב לעסקים | שרתי ענן וירטואלים - IP מחשבים.

]]>